Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 

Easy Life Voogle 250 ml

 

Easy Life Voogle 250 ml

Dostupnost Na objednávku
Kód produktu 996/118
Kategorie Akvaristika
 

Ryby mají přirozený obrannný systém proti původcům nemocí. Okolnosti jako delší i kratší transporty, znečištěná voda nebo více choroboplodných zárodků ve vodě však představují pro ryby velkou stresovou zátěž. Tyto situace vyžadují mnoho energie a zatěžují imunitní systém ryb. Především sliznice, žábry a ploutve jsou obzvláště náchylné k nemocem jako krupice, plísně a jiné infekce. Voogle zlepšuje zdraví rybek a posiluje imunitní systém, aby ryby lépe odolávaly původcům chorob.

Neovlivňuje kvalitativní parametry vody a nezpůsobuje rezistenci problémů.

Přípravek Voogle se skládá převážně z rostlinných extraktů, podpůrných vitamínů a minerálů.

Voogle rychle pomáhá všem sladkovodním i mořským rybám. Má všeobecné hojivé účinky, zvyšuje odolnost a podporuje přirozený léčebný proces. Bezpečné pro všechna ostatní sladkovodní i mořská zvířata a biologické filtry.

Dávkování

Důležité: Odstraňte adsorpční materiál z filtrační jednotky. Všechny přístroje mohou zůstat zapnuté. Přidávejte v průběhu dne, kdy jsou ryby více aktivní!

Dávkování pro nemocné ryby: více než 5 dní denně 10 ml na 40 litrů vody. I silné předávkování je bezpečné. Preventivní dávkování: týdně 10 ml na 100 litrů vody pro zvýšení odolnosti.

Uchovávejte v temnu, mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: