Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

AKVÁRIA-TERÁRIA-ŽELVÁRIA NA MÍRU

Hledáte vhodné rozměry akvária nebo terária do Vašeho domu nebo bytu? Nemůžete najít vhodný rozměr nebo provedení akvária, terária či želvária dle vlastních požadavků? 

Neváhejte se na nás obrátit. Stačí nás kontaktovat e-mailem na adrese oceannutrition@email.cz nebo na telefonním čísle 774 002 085.

Akvárium na míru

 

Pro nacenění požadovaného produktu budeme potřebovat tyto proporce:

  • Uveďte, zda se jedná o: Akvárium / Terárium / Želvárium

  • Rozměry: šířka / hloubka / výška

  • Pokud se nejedná o akvárium, uveďte, zda se bude jednat o suchozemského živočicha, nebo bude nádoba alespoň z části naplněna vodou, abychom navrhli správnou tloušťku skla a dostatečné lepení.

  • V případě, že se nejedná o suchozemského živočicha, uveďte, zda chcete v nádobě tzv. ostrůvek a kde jej budete chtít: ostrůvek na jedné polovině / ostrůvek na jedné třetině / ostrůvek uprostřed. Standardně se vyrábí s ostrůvkem cca v 15ti cm výšce, lze se domluvit i na jiném provedení. 

  • U akvárií standardně chybí horní skleněná stěna/krytí, je tedy nutné si zajistit vlastní kryt. Terária a akvaterária se standardně zhotovují s horním skleněným krytím, ve kterém je snížení kovový pásek pro zavěšení osvětlení,které je pro většinu plazů a obojživelníků velice důležité. U terárií a želvárií jsou také standardem posuvná skleněná dvířka z jedné strany. V případě zájmu o jiné provedení se na nás neváhejte obrátit se svými speciálními požadavky. 


Jakmile obdržíme Váš požadavek, budeme se Vám snažit co nejrychleji odpovědět s navrhovanou cenou.

Akvárium, terárium nebo želvárium je zhotoveno většinou do 14 dní.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem