Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Doprava a platba

 

Vlastní rozvoz:

Doprava vlastním rozvozem dle rozvozových tras je použitelná pro všechny zákazníky, kteří jsou v okolí našich pravidelných rozvozových tras. Na Slovensku i  v ČR. V případě dopravy vlastním rozvozem není omezena spodní hranice objednávky. !POZOR! - Jestliže vyberete k Vaší objednávce Dopravu vlastním rozvozem, ale nenacházíte se v okolí naších rozvozových tras, budeme Vás kontaktovat, protože dle velikosti objednávky bude potřeba uhradit i dopravné.
Při využití tohoto způsobu dopravy je PLATBA MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI.

 

Česká pošta

Tento způsob dopravy lze využít i pro zasílání živého nebo mraženého krmení. Máme u balíků garanci doručení do druhého pracovního dne od odeslání. I z tohoto důvodu je u této přepravy vyšší poštovné, které činí 165 Kč vč. DPH. U objednávek nad 1500 Kč (bez DPH) je dopravné ZDARMA, ovšem jen za podmínky, že se balík vejde do 30kg. 
Při využití tohoto způsobu dopravy lze platit buď DOBÍRKOU nebo PŘEVODEM DOPŘEDU NA NÁŠ ÚČET.

 

Toptrans - paletová přeprava

Tento způsob dopravy lze využít pro objednávky nad 30kg, nebo v případě, že zboží nelze zabalit do standardizovaných balíků. V případě paletové přepravy činí poštovné 340 Kč vč.DPH. U objednávek nad 4100 vč. DPH je dopravné ZDARMA.
Při využití tohoto způsobu dopravy lze platit buď DOBÍRKOU nebo PŘEVODEM DOPŘEDU NA NÁŠ ÚČET.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.