Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 

Reef pulse 120g + Instant Baby brine shrimp ZDARMA

 

Reef Pulse je vysoce kvalitní prášek pro korály. Inovativní směs vybraného zooplanktonu a fytoplanktonu, která zajišťuje jedinečné výživové potřeby mnoha druhů koralů SPS a LPS, červů a ostatních všežravých živočichů.

Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 9810
Značka Ocean nutrition
Kategorie Akvaristika
Položka byla vyprodána...
 

Reef Pulse je vysoce kvalitní prášek pro korály. Inovativní směs vybraného zooplanktonu a fytoplanktonu, která zajišťuje jedinečné výživové potřeby mnoha druhů koralů SPS a LPS, červů a ostatních všežravých živočichů.

Rozsah velikostí částic od 5 do 400 mikronů činí ideální stravu pro širokou škálu druhů korálů (jako Euphyllia, Acropora, Montipora, Clavularia, Goniopora, Zoanthids, Scolymia, Dendronephthya, Stylophora, Pocillopora, Seriatopora, Xenia, Anthelia, Echinopora, Alveopora, Leptastrea, Kalich, ...)

Budou vykazovat rychlejší růst a intenzivnější zbarvení, když jsou pravidelně krmeny s Reef Pulse. Reef Pulse lze použít 2 různými způsoby krmení: cílové krmení nebo podání do nádrže podle následujících pokynů pro krmení.

Cílový krmení = Naplňte nádobku - 100 ml vody z nádrže a v závislosti na hustotě korálů přidávejte ¼ až 1 čajovou lžičku Reef Pulse. Nepřidávejte více než 1 čajovou lžičku na 400 litrů za den / dobře promíchejte / Vypněte filtraci, skimmer a cirkulaci během cíleného krmení (aby se zabránilo okamžitému odstranění) / Dispergujte mrak koncentrovaného roztoku potravy přes cílené korály (např. pipetou nebo injekční stříkačkou) / Když je potravina spotřebována, znovu zapněte filtraci, skimmer a cirkulaci.

Podávání do nádrže = Naplňte nádobku 500 ml vody z nádrže a v závislosti na hustotě korálků přidávejte ¼ až 1 čajovou lžičku Reef Pulse na 400 litrů vody v nádrži. Nepřidávejte více než 1 čajovou lžičku na 400 litrů denně. / Směs a dobře promíchat / Vypnout filtraci a skimmer (aby se zabránilo okamžitému odstranění) / Přidejte roztok do akvária, cirkulační čerpadla rozptýlí potravu / Restart filtrace a skimmer +/- 10 až 15 minut později (v závislosti na tom, jak rychle jídlo je spotřebováno)

Perfektní krmivo pro korály SPS / LPS a výživný doplněk pro nádrž s útesy.
Chutné mikročástice poskytující všechny nezbytné živiny.
Obsahuje bílkovinné stimulanty k vyvolání chuti ke krmení v SPS a LPS korálech.
S vysoce stravitelnými mořskými bílkovinami a volnými aminokyselinami, stavebními kameny pro útesové organismy.

Složení:

Mořské kopepody, krill, chobotnice, rybí bílkoviny, kvasnice, artemia, slávky, mořské rybí jikry, mořské mikro řasy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: