Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 

Terarijní rašelina 3l Robimaus

 

Terarijní rašelina

Dostupnost Objednáno
Kód produktu 9808
Kategorie Teraristika
Položka byla vyprodána...
 

Neupravovaná 100% přírodní těžená rašelina je osvědčená terarijní podestýlka pod mnoho druhů terarijních zvířat, kterými jsou například žáby,obojživelnícipavoucišnecibezobratlí. Je vhodná i pro další zvířata obývající spodní patra tropického deštného pralesa nebo vlhké subtropické lesy (chameleonyvlhkomilné ještěry a gekonyvodní agamylesní želvy a hady a další...).

Terarijní rašelina výborně saje a drží vlhkost. Lze i míchat s jinými materiály (píseklignocelstromová kůrakokosové chipsy). Rašelinu je nutné udržovat ve vlhkém stavu, jinak práší.

Další využití rašeliny je při pěstování rostlin. Přidává se do pěstebních substrátů pro rostliny - pro jejich prokypření, provzdušnění, vylehčení, úpravě pH (pH terarijní rašeliny je 3 - 5). Velmi zlepšuje kvality substrátu - zadržuje v substrátu vlhkost, obohacuje jí o organické látky, zlepšuje zadržování živin a zamezuje jejich vyplavování. Umožňuje rostlinám dobrý růst a napomáhá tvorbě bohatého kořenového systému. Velice vhodná do substrátů pro kyselomilné rostliny, pro ně se se zeminou míchá v poměru 1:1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: